Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?
Tenka mažiau laiko ilsėtis
Gerai daugiau ismoksi
Blogai
Tai yra blogai, nes mokiniai pavargsta sėdėdami karštose klasėse nieko neveikdami, kai dalykai, kuriuos reikėjo išmokti seniai išeiti.
Blogai.Nes per karščiausias dienas ,mokiniai ti
Labai blogai
Manau blogai nes vaikai priprate prie atostogų ir nemanaU kad vaikai stengėsi mokantis per tą prailginta metų mokslų laikai
Nes nei vaikai nei mokytojai nenori ir mokytojai nebežino ka duoti mokinti nes visos knygos pasibaigia
Blogai, nes ant mokslų galo ir tai nėra ką veikti, mokytojai leidžia žaist su telefonais ir nebėra ką mokintis. O ir kai labai kaitina tai karšta klasėse ir vaikam pakylus kraujospūdžiui bėga iš nosies kraujas. O ir mokykloje vasarą sedėti negera, nes norisi kažką nuveikti su draugais, maudytis o ne prakaituoti klasėje.
Klasės yra tam neparuoštos, mokslo programos taip pat. Mano nuomone tai nereikalingas dalykas.