Mokslo metų prailginimas

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. Manau, kad tai yra nenaudinga ir net nelogiška, nes vaikai tiesiog sėdi, kaista ir nieko nedaro. Vietoj to galėtų užsiimti sau mėgstama veikla.
  2. Tai yra blogai nes metu gale viską mes būname išėję
  3. Blogai, nes vaikai irgi nori ilsėtis
  4. Blogai, nes vaikai tik kaista mokykloje, o visos temos buna išeitos iki Gegužės 31 dienos
  5. blogai
  6. Todėl, nes vasarą yra karšta ir nieko neina išmokti.
  7. Blogai nes per didelis krūvis ir kai būna šilta būna labai karšta
  8. Per didelis kruvis
  9. Nes vasaros dienom buna karšta
  10. Nes tai yra neefektyvus ir neapgalvotas tinkamai sprendimas.