Lol
Tos papildomos savaitės skiriamos kūrybinei veiklai, o ne mokymuisi.
Nes nebėra ukininku seneliu, kur butu galima palikti vaikus per visas vasaros ir kitas atostogas
Vaikai per karščius sėdėdami klasėse ne tik ne susikaupia, bet ir suprastėja pažymiai
Dideli krūviai
Karstu oru mokiniai mazai ką ismoksta
Nieko neismoksta vaikai ta vasara per karscius
Blogai, nes su blogėja vaikų lankomumas vasaros pradžioje
Blogai, nes mažai atostogų
Blogai, nes atėjus vasarai visos vadovėlių temos būna išeitos. Karštis didžiulis, neina susikaupti.