ir mokytojam ir mokiniam taip sunkiau,daugiau darbo. Sunku dirbti karstas vasaros dienas kai del karščio net neina susikoncentruoti
Blogai, nes vasara skirta atostogoms
aišku kad blogai
Blogai,nes mokiniai yra per daug apkrauti atsiskaitymais,namų darbais. Mes taip pat norime pailsėti.
Mokslo metų prailginimas yra blogai, nes šiltuoju sezonu neina susikaupti.
Vasara būna karšta ir nėra noro mokytis
Tai yra blogai, nes per daug pamoku, ypac karstomis vasaros dienomis
Yra blogai, nes reikia sėdėti karštas vasaros dienas mokykloje ir mokintis
Blogai, nes klasėse dažniausiai sėdima per karščius, o nesimokinamasi, todėl nieko naudingo nenuveikia mokiniai.
Blogai,Nes sėdime vasarą karštyje ir neina susikaupti