Mokslo metų prailginimas
Šioje apklausoje bus pateikti klausimai apie mokslo metų prailginimą.
Jūs esate :
Kaip manote, ar mokslo metų prailginimas yra naudingas?
Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?
- Lol
- Tos papildomos savaitės skiriamos kūrybinei veiklai, o ne mokymuisi.
- Nes nebėra ukininku seneliu, kur butu galima palikti vaikus per visas vasaros ir kitas atostogas
- Vaikai per karščius sėdėdami klasėse ne tik ne susikaupia, bet ir suprastėja pažymiai
- Dideli krūviai
- Karstu oru mokiniai mazai ką ismoksta
- Nieko neismoksta vaikai ta vasara per karscius
- Blogai, nes su blogėja vaikų lankomumas vasaros pradžioje
- Blogai, nes mažai atostogų
- Blogai, nes atėjus vasarai visos vadovėlių temos būna išeitos. Karštis didžiulis, neina susikaupti.
Kokius problemos sprendimus galite pasiūlyti?
- Lol
- Papildomas savaites skirti žinių užtvirtinimui, spragų mokymuisi. Arba mokslo medžiagą išskaidyti taip, kad vaikai turėtų daugiau pamokų pasigilinti į dalykus.
- mokslo metu pradzia turetu buti rugpjucio vidurio iki birželio pabaigos.
- Neilginti mokslo metų
- Organizuoti ugdymą iki birželio 1d. , nevykdant socialinio ugdymo dienu
- praiilgint vasaros atostogas
- Sumažinti mokslo metus bent 10-čia dienų
- Trumpinti mokslo metus
- Daugiau pamokų vesti lauke, gryname ore.
- Aš siūlyčiau grįžti prie prieš tai buvusios tvarkos.