Mokslo metų prailginimas

Šioje apklausoje bus pateikti klausimai apie mokslo metų prailginimą. 

Jūs esate :

Kaip manote, ar mokslo metų prailginimas yra naudingas?

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. Lol
  2. Tos papildomos savaitės skiriamos kūrybinei veiklai, o ne mokymuisi.
  3. Nes nebėra ukininku seneliu, kur butu galima palikti vaikus per visas vasaros ir kitas atostogas
  4. Vaikai per karščius sėdėdami klasėse ne tik ne susikaupia, bet ir suprastėja pažymiai
  5. Dideli krūviai
  6. Karstu oru mokiniai mazai ką ismoksta
  7. Nieko neismoksta vaikai ta vasara per karscius
  8. Blogai, nes su blogėja vaikų lankomumas vasaros pradžioje
  9. Blogai, nes mažai atostogų
  10. Blogai, nes atėjus vasarai visos vadovėlių temos būna išeitos. Karštis didžiulis, neina susikaupti.
…Daugiau…

Kokius problemos sprendimus galite pasiūlyti?

  1. Lol
  2. Papildomas savaites skirti žinių užtvirtinimui, spragų mokymuisi. Arba mokslo medžiagą išskaidyti taip, kad vaikai turėtų daugiau pamokų pasigilinti į dalykus.
  3. mokslo metu pradzia turetu buti rugpjucio vidurio iki birželio pabaigos.
  4. Neilginti mokslo metų
  5. Organizuoti ugdymą iki birželio 1d. , nevykdant socialinio ugdymo dienu
  6. praiilgint vasaros atostogas
  7. Sumažinti mokslo metus bent 10-čia dienų
  8. Trumpinti mokslo metus
  9. Daugiau pamokų vesti lauke, gryname ore.
  10. Aš siūlyčiau grįžti prie prieš tai buvusios tvarkos.
…Daugiau…

Kaip manote, ar mokyklos yra pritaikytos šiltajam sezonui (pvz. Mokykloje yra įrengti kondicionieriai)?

Ar sunkiau dirbti, susikaupti šiltuoju sezonu?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą