Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?
Blogai nes ilgai reikės eiti į mokykla o vasarą yra labai karšta
blogai, nes negali pasidžiaugti vasara.
maziau laiko mokiniams pailseti daugiau streso
Blogai nes tai visiškai nepadeda mokiniams, tik dar labiau juos išvargina ir iškankina
Nes kai prailgino mokslo metus mums vaikams lieka mažiau laiko pasidžiaugti vasara išeiti į kiemą su draugas ar išvažiuoti maudytis, aplankyti gimines. O ir šiaip tai per paskutinį mokslų metų mėnesį mokiniai mokyklose nieko neveikia žiūri filmus arba eina į lauką arba kažkur išvažiuoja
Blogai, todėl nes mums reikia atostogų
Gerai, nes mokiniams reikia pailsėti
Vaikai ir tai dirba sunkiai visus metus, mūsų kursas sunkesnis negu kitur. Jeigu yra karšta, mokyklos neturi sąlygų, jog galėtumėme komfortiškai būti pamokose.
Blogai, todėl kad reikia vasara vaikams atostogauti 😊
Yra blogai, nes iki gegužės galo spėjam pabaigti visą kursą ir birželį nebebūna ką veikti tai žiūrim visokius filmus, o tai galime ir namie padaryti, tai tik mokytojus vargina ir pačius mokinius