Mokslo metų prailginimas

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. laiko švaistymas
  2. Laiko švaistymas, per prailginimą norima įgrūsti dar daugiau žinių, kurios visiškai nieko nereiškia. Pagrindinis dalykas ką darai kahoot ir dūra atsiprašant stumi.
  3. Nėra prasmės,nes temas išeiname ankščiau už mokslo metų pabaigą.
  4. Blogai, nes per prailgintas kelias savaites mes nieko neveikiame tik kenčiame beprotišką karštį ir sėdime prie telefonų ar ką nors kita veikiame.
  5. Blogai nes daugiau sreso ir nuovargio visko daugiau
  6. Mokiniai turi gan didelį krūvį, jo didinti nereikia. Taip pat vasarą sudėtinga dirbti, kadangi mokyklose būna labai karšta.
  7. Nes vaikai pavargsta nuo mokslu ir nori pailseti arba bent išsimiegot.
  8. Labai blogai. Todėl, kad vaikai nuo prailgintų mokslo metų tikrai geriau nepradės mokytis, kaip tik tie pažymiai pablogėja, nes būna karštos dienos ir vaikai nebegali normaliai mąstyti per karščius, klasėse nebeįmanoma išbūti...
  9. Blogai, nes vaikai negali pailsėti yra per daug užkrauti.. Norisi mums kol vaikai esame pasidžiaugti vasara...Papramogauti
  10. Nes vistiek nieko nesimokom