Mokslo metų prailginimas

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. ir mokytojam ir mokiniam taip sunkiau,daugiau darbo. Sunku dirbti karstas vasaros dienas kai del karščio net neina susikoncentruoti
  2. Blogai, nes vasara skirta atostogoms
  3. aišku kad blogai
  4. Blogai,nes mokiniai yra per daug apkrauti atsiskaitymais,namų darbais. Mes taip pat norime pailsėti.
  5. Mokslo metų prailginimas yra blogai, nes šiltuoju sezonu neina susikaupti.
  6. Vasara būna karšta ir nėra noro mokytis
  7. Tai yra blogai, nes per daug pamoku, ypac karstomis vasaros dienomis
  8. Yra blogai, nes reikia sėdėti karštas vasaros dienas mokykloje ir mokintis
  9. Blogai, nes klasėse dažniausiai sėdima per karščius, o nesimokinamasi, todėl nieko naudingo nenuveikia mokiniai.
  10. Blogai,Nes sėdime vasarą karštyje ir neina susikaupti