Manau, kad tai yra nenaudinga ir net nelogiška, nes vaikai tiesiog sėdi, kaista ir nieko nedaro. Vietoj to galėtų užsiimti sau mėgstama veikla.
Tai yra blogai nes metu gale viską mes būname išėję
Blogai, nes vaikai irgi nori ilsėtis
Blogai, nes vaikai tik kaista mokykloje, o visos temos buna išeitos iki Gegužės 31 dienos
blogai
Todėl, nes vasarą yra karšta ir nieko neina išmokti.
Blogai nes per didelis krūvis ir kai būna šilta būna labai karšta
Per didelis kruvis
Nes vasaros dienom buna karšta
Nes tai yra neefektyvus ir neapgalvotas tinkamai sprendimas.