Mokslo metų prailginimas

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. Per mažai poilsio
  2. Blogai nes vaikai pavargsta per mokslo metus, jiems reikia žaisti lauke ilsėtis, pamokose sunku susikaupti tokiu oru
  3. Vasarą mokiniai yra pabaigę programą, pagal kurią reikia mokytis. Ir kadangi vasara niekas nebenori mokintis, tad pradeda nelankyti pamokų, nieko neveikia, trikdo.
  4. Nežinau