Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?
- Per mažai poilsio
- Blogai nes vaikai pavargsta per mokslo metus, jiems reikia žaisti lauke ilsėtis, pamokose sunku susikaupti tokiu oru
- Vasarą mokiniai yra pabaigę programą, pagal kurią reikia mokytis. Ir kadangi vasara niekas nebenori mokintis, tad pradeda nelankyti pamokų, nieko neveikia, trikdo.
- Nežinau