Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. kad buwo gera muzika beik zmoniu
  2. Patiko viskas isskyrus ora.
  3. gerai paruostas vikas pagal laika
  4. Oras :)
  5. Kad man, kaip bėgikui nebuvo jokių rupesčių, viskas buvo sklandu
  6. Pats dalyvavimas
  7. Is tikruju, man asmeniskai, labai patiko varzybu organizavimas, viskas vyko gana tiksliai ir nuosekliai, kas daznai renginiuose buna sudetinga. Begimo sistema labai tvarkinga, jokiu spusciu mustyniu ir t.t. Is tikruju labai tvarkingas ir geras renginys.
  8. prizu gausa ir daugybe remeju dalyvavimas
  9. Muzika, organizavimas.
  10. Komisijos ir renginiu malonus bendravimas, tai tikrai nustebino, nes siomis dienomis visi elgiasi nebetaip.Patiko ir marskineliai.