Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. patiko
  2. viskas buvo labai saunu, labai paslaugus buvo registracijos eiles priziuretojai nepamenu vardu ir prie starto linijos palydintis vaikinas :)
  3. Dalyvavau pirma karta
  4. didesnis prizinis fondas :) didesnis organizuotumas isduodant pazymas del sveikatos...
  5. furšetas:), dovanos, organizatorių rūpestingumas
  6. organizuotumas, valdas :) (nekiekvienas gali pakartoti ta pacia fraze 500kartu :D)
  7. Gera organizacija
  8. Starto teisėjas :) Ir tai, kad vyko ir pramoginė renginio dalis (šoko pramoginių šokių šokėjai, step'o šokėjai ir pan.)
  9. Superinis organizuotumas, puiki atmosfera ir labai saunus berniukas kuris drasino prie starto linijos :)
  10. tvarka ir nesklandumu nebuvimas