patiko
viskas buvo labai saunu,
labai paslaugus buvo
registracijos eiles
priziuretojai nepamenu vardu
ir prie starto linijos
palydintis vaikinas :)
Dalyvavau pirma karta
didesnis prizinis fondas :)
didesnis organizuotumas
isduodant pazymas del
sveikatos...
furšetas:), dovanos,
organizatorių rūpestingumas
organizuotumas, valdas :)
(nekiekvienas gali pakartoti
ta pacia fraze 500kartu :D)
Gera organizacija
Starto teisėjas :)
Ir tai, kad vyko ir
pramoginė renginio dalis
(šoko pramoginių šokių
šokėjai, step'o šokėjai ir
pan.)
Superinis organizuotumas,
puiki atmosfera ir labai
saunus berniukas kuris
drasino prie starto
linijos :)
tvarka ir nesklandumu
nebuvimas