Patiko viskas, cia gal
drisciau sakyti-geriausiai
organizuojamas begimas
Lietuvoje, tiek pagal
organizavima, tiek pagal
apdovanojimus. aisku, gaila,
kad tarp sportininku nera
isskirtos amziaus grupes:(
o siaip viskas puiku!Aciu
Jums!!!!!!
nera eiliu prie
registracijos, moteriski
marskineliai (stilingi)
Buvo įdomu varžytis su
įvairaus amžiaus žmonėms...
1. Gavau maikę ir diplomą,
turėjau ką parodyti draugams.
2. Buvau ne paskutinis, bet
vis tiek geresnės nuomonės
apie save. Tai suteikė peno
apmąstymams.
Garsi muzika. Geras
organizavimas.
Draugiškas personalas, kuris
su puikia nuotaika palydėjo į
startą (tikiuosi, tas
vaikinukas nesušalo) ir taip
pat pasitiko "Europos"
viršuje. Daug smagiau
dalyvaut, kai jauti kažkokį
dėmesį ir rūpestį iš šalies.
ORGANIZUOTUMAS.PRIZU GAUSA,DOVANOS
Ypac patiko starto vietoje
stovejes vaikinas Valdas,
kuris isleisdavo sportininkus
i begima. Buvo labai
geranoriskas ir nuteike geram
begimui!
Starto teisėjas, finišo
pristatymas ir viskas labai
neblogai organizuota,
rūpinamasi, kad joks dalyvis
nepavėluotų, vėluojantys
užleidžiami be eilės ir pan.
Super.