viskas
geras organizavimas, viskas
patiko
Gerai buvo kad grojo gyva
muzika, soko, organizavimas
gan aukstame lygyje
Sauni organizatoriai.. ir
pati ideja
seis metais patiko
organizuotumas, banketas po visko
Dėkoju už puikų renginį.
Organizacine prasme, lyginant
su pirmaisiais Jūsų bėgimais,
šiemetinis bėgimas labiausiai
vykęs. Labai buvo puikus
aptarnaujantis personalas:
medikas, registraciją
vykdantys admenys, vaikinukas
starte. Šaunuoliai - tobulėjate!
Nuoširdus ačiū.
Patiko pats begimas ir gera
varžybų organizacija.
Organizuotumas (ypač eilėje
prie registracijos, kai
anksčiau bėgantys buvo
nusiunčiami į eilės pradžią)
Gerai organizuota.
Dalyvavau pirma karta, todel
neturiu su kuo lyginti,
taciau likau labai
patenkintas renginiu.