Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. Begimas, gera muzika, organizacija
  2. renginys
  3. Žinot, kaip sako apie valdžią: gerai dirba tuomet, kai nepastebi, kad ji yra. Taip ir su renginiu. Puikiai.
  4. viskas patiko
  5. Draugiški organizatoriai, daug dėmesio, dovanos ir kad užbėgau :D
  6. Organizuotumas, viskas sklandu ir aišku. Ypatingai svarbu, kad nereikia gaišti laiko laukiant savo starto laiko.
  7. Organizacija
  8. labai gerai organizuotas renginys,visiems dalyviams skirtas demesys.
  9. Renginio atmosfera
  10. Geras organizacinis darbas; apdovanojimu gausa.