Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. Gerai suorganizuota. Malonu kad buvo ir paguodos prizų.
  2. Gera organizatoriu nuotaika.
  3. sunku pasakyti, nes sudalyvaves isvykau namo, atvykau tik del asmeninio rekordo, prizines vietos zinojau, kad nebus, asmenini rekorda pagerinau
  4. patiko organizatoriu bendravimas su dalyviais
  5. vitaminu doze po alinancio kopimo. registravimo medicinines apziuros organizavimas. del zvarbaus oro veiksmas scenoje nepelne didelio demesio :)
  6. Įvesta daugiau tvarkos, džiugino starto procedūrą kuravusių darbuotojų elgesys bei bendravimas
  7. labai patiko renginio organizavimas, viskas vyko labai sklandziai.
  8. Dalyvavau pirma karta, tai negaliu lyginti su praeitu metu renginiu. Pliusas organizatoriams, visi labai malonus :DDD
  9. Muzika
  10. Kad neliko laido laiptineje.