Astra, reikėjo mokslams.
Dėl studijų ir laisvesnio gyvenimo, be suvaržymų, nes be galimybių paso būčiau neturėjęs galimybės studijuoti
Pasiskiepijau pfizer vakcina, nes pasitikiu gydytojais
Pasiskiepijau Pfizer, nes atrodo patikimiausia iš visų vakcinų.
Nes norėjau gryžti į mokslus
Pfiser, del saves ir kitu
Astra, nes ir draugas astra. Jei mirsim, tai kartu
Jenssen, kad gaučiau galimybių pasą.
Pasiskiepijau rusiška vakcina Sputinku penktuoju, kadangi vis dar pasitikiu rusais ir manau kad jie patys geriausi
Fizer,buvau priverstas