Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Nes draugai kalbejo kad ji geriausia
  2. Pfizer, nes visi mano autoritetai (žymūs žmonės, kuriuos gerbiu ir palaikau) pasisako už vakcinas, o jų nuomonė man svarbi. Esu labiau linkus tikėti medicina nei konspiracijos teorijomis ir tikrai nemanau, jog esu protingesnė nei kiti, kad bisi avių banda, o aš va viena protinga :D
  3. Esu antivakceris netikiu i vakcinu veiksminguma, zmogaus organizmas pats gali iveikti covid nes jis yra paprastas gripas
  4. Pfizer. Tikėtini mažiausi šalutiniai poveikiai.
  5. Pfizer, nes mokslas yra žmonijos variklis.
  6. Pfizer, labiausiai patikimas gamintojas
  7. Dėl saugumo, pfizer
  8. Pfizer, dėl suteikančiu didėsniu galimybių
  9. Moderna vakcina. Pasiskiepijau, nes norėjosi turėti daugiau laisvės ir neturėti suvaržymų, tuo pačiu dėl studijų, nes neturint galimybių paso, nebūčiau galėjęs studijuoti
  10. Moderna, nes pfizerio tada nebuvo