Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Pasiskiepyjau su "Pfizer", nes pasitikėjau medikų patarimais.
  2. Pasiskiepyjau "Pfizer", nes pasitikėjau medikų patarimais ir paskatinimais.
  3. Nesiskiepijau, nes esu prieš
  4. tuo metu norėjau modernos, taciau jos nebuvo kai visa mokykla skiepijo. todel pfizeris tapo mano kitas pasirinkimas
  5. Dėl darbo bei studijų.
  6. Johnson pasiskiepinau nes darbe reikalavo.
  7. 1.Klausimas kartojasi dėl vakcinos pavadinimo. 2.sirgau, sirgo artimi. Turiu asmenės patirties dėl COVID-19 ligos sunkumo. Nesinori antrą kartą sirgti sunkiai. Vakcina suteikia saugumo jausmą.
  8. Susirgus, tikiuosi išvengti komplikacijų. Skiepinausi Pfizer.
  9. Norėjau pfizer, gavau moderną, bet nebuvo didelės tragedijos, nenorėjau tik astrazeneca ar janssen, nes abi yra sukurtos panašiy pagrindu, o jau buvo prasidėję kraujo krešulių atvejai ir man ir taip jau yra problemų su krauju (ne dėl vakcinos).
  10. Fizer