Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Jokia
  2. Pfizer (Comirnaty), tuo metu tai buvo vienintelė vakcina su kuria leistina skiepyti nepilnamečius.
  3. Astrazeneka.Nes taip gavose...
  4. Pfizeriu, tiesiog, pasitikiu mokslu, žinau, kad jie veikia, ir galbūt dėl to, kad tuo metu skiepai nebuvo pilnai ištirti, pagalvojau, kad kol esu jaunas ir sveikas, šalutiniai poveikiai turėtų būti minimalūs, o statistika tampa tikslesnė.
  5. Pfizer, dėl mokslų
  6. Moderna, nes didziausias veiksmingumas
  7. Darbas vertė skiepytis
  8. AstraZeneca, skiepijausi būyent šia vakcina, nes neturėjau galimybės pasirinkti kitos.
  9. Skiepijausi, nes noriu turėti imunitetą. Skiepas - cominarty (phizer) vakcina
  10. Johnson, skrydis į Ispaniją buvo, todėl reikėjo greitai gauti galimybių pasą.