Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.
Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?
Jokia
Pfizer (Comirnaty), tuo metu tai buvo vienintelė vakcina su kuria leistina skiepyti nepilnamečius.
Astrazeneka.Nes taip gavose...
Pfizeriu, tiesiog, pasitikiu mokslu, žinau, kad jie veikia, ir galbūt dėl to, kad tuo metu skiepai nebuvo pilnai ištirti, pagalvojau, kad kol esu jaunas ir sveikas, šalutiniai poveikiai turėtų būti minimalūs, o statistika tampa tikslesnė.
Pfizer, dėl mokslų
Moderna, nes didziausias veiksmingumas
Darbas vertė skiepytis
AstraZeneca, skiepijausi būyent šia vakcina, nes neturėjau galimybės pasirinkti kitos.
Skiepijausi, nes noriu turėti imunitetą. Skiepas - cominarty (phizer) vakcina
Johnson, skrydis į Ispaniją buvo, todėl reikėjo greitai gauti galimybių pasą.