Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.
Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?
pfizer, nes atrode patikimiausia
Rūpinuosi savo sveikata. Pfizer
Pasiskiepijau moderna, nors rinkausi pfizerį, vien tik todėl, kad pasiūlė alternatyvą pfizeriui, kai jo nebuvo tuo laikotarpiu
Pasirinkau astra zeneca , priverte darboviete
pfizer nes visi skiepijosi sia vakcina
Janssen, nes tai labai veiksminga vakcina.
Skiepijomės visa šeima ir visi bendradarbiai, kad būtų galima grįžti į normalų gyvenimą, keliauti (mano šeima keliauja du-tris kartus į metus, kasmet žiemą keliaujame mėnesiui pasirinkdami egzotines kryptis). Kad švenčių nereikėtų švęsti atskirai (argi tai normalu?). Dėl to, kad suvokiame, kaip veikia vakcina (visuomenės pagrindu, o ne kad aš vienas/viena pasiskiepinau ir dabar jau nebesirgsiu).
Janssen vakcina, nes bijau adatu ir geriau tegu viena karta dure negu du