Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?

  1. Kadangi esu jos dalis, tai mano nuomonė yra pati geriausia.
  2. Teigiama !! Manau, kad ši bendruomenė stipri ir vis labiau auganti bei matoma mūsų visuomenėje.
  3. Tokia pati, kaip ir apie visus žmones. Visi esame vienodi, visi nusipelnėme vienodų teisių ir galimybių.
  4. man tinka ir patinka
  5. Palaikau
  6. Dar bijo "išlysti iš spintos".
  7. Labai teigiama
  8. Puiki, džiugubkad yra sukurta bendruomenė oalaikyti pasimetusius, kartais dar savęs nesuprantančius žmones, mokant juos mylėti save.
  9. Neturiu nuomonės
  10. Puiki.