Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?

  1. Teigiama
  2. Jokia, aš vertinu žmones ne pagal jų orientaciją.
  3. Esu jos dalis ir neslepiu to.
  4. Niekuo nuo kitų nesiskiriantys žmonės, kurie nori lygių teisių visuomenėje
  5. Paprasti žmonės kurie visiškai nesiskiria nuo heterosexualių žmonių , tai lgbtq+ bendruomene nusipelnia tokių pat teisių kaip ir heterosexualūs žmonės.
  6. Labai palaikau tiek LGBT+, tiek ir kitas bendruomenes ar iniciatyvas, palaikančias mažumas ar tiesiog labiau pažeidžiamus asmenis.
  7. Tegul daro kas patinka, bet nelenda į viešumą 🙂
  8. Palaikau!
  9. Esu lesbietė. Su žmona įteisinome santykius užsienyje. Auginam dukrą
  10. Kas čia per klausimas. Kaip ir bet kuri kita bendruomenė turi labai įvairių žmonių. Tiesą sakant, kažin net ar bendruomene galima būtų pavadinti, nes mus sieja tik lytinė orientacija.