Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje
Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?
Vykdo veiklą ir bando veikti prasmingai
Žmonės yra žmonės, nematau skirtumo nuo kitų žmonių. Ne tie laikai, kad negalėtai mylėt to ką myli.
Palaikau !
Palaikau žmonių lygias teises, orientacija nesvarbu. Džiaugiuosi, kad yra bendruomenė kuri palaiko žmones ir kovoja už visų geresnį ir gražesnį, pilnavertišką gyvenimą
Kiekvieno gyvenimas kiekvieno reikalas, esu tolerantiška ir man neskauda kas ką myli ar kas kam patinka.
Uždara bendruomenė.
Teigiama, esu bendruomenės narė.
cool
Normali
Gera, tačiau kaip ir kiekvienoj bendruomenėj gali būti neigiamų žmonių ar ta bendruomenė dažnai yra nesuprasta ir neišklausyta.