Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?

  1. Man jie netrukdo, palaikau ju santykius. Jei jiems taip gerai - gerai ir man. Tik galetu nedaryti paradu, nes jie kelia nepasipiktinima is visuomenes ir tai yra nelygybe palyginus su tuo kas heteroseksualams paradai nera rengiami.
  2. Neesu aktyvus dalyvys bendruomenėje, iš esmės turiu savo asmeninę, "mini" bendruomenę ir joje kaip sakant tupiu. Kiek žiūrėjau iš šono į LGBT+ bendruomonenę, tai viskas kaip ir OK ir žmonės nežaloja perspektyvos apie mus ir nedaro jokių BDSM/BONDAGE palyginus kitose šalyse.
  3. Puiki.
  4. Niekuo neypatinga. Kaip ir apie kiekvieną bendruomenę, kurioje yra skirtingų žmonių
  5. Bendrai, kaip apie bendruomenę, nuomonės ryškios neturiu. Nors pati esu, taip sakant, bendruomenės narė. Neskirstau žmonių į bendruomenės ar etiketes, negalvoju, kad mergina myli mergina ar vyras vyrą ir panašiai. Man tai yra natūralu, lygiai taip pat, kaip trans žmonėms :) vienintelė nuomonė apie LGBTQ+ benduomenę- gera, kad vieni kitus palaikome, o kalbėti nebijome :)
  6. Nieko, nesu nusiteikusi priešiškai.
  7. Teigiama
  8. Neturiu nieko prieš juos, tik kartais manau jie oerlenkualazda su kaikureis viešais rengineis. Manau tokie pasirodimai dar tik pablogina situacija hetero seksualiy žmoniu atžvikgiu kai yra išeina i gatves bureis neiprastai pasidažius ar apsirengus drabužiais. Manau jei but gėjum tai ir but truputi arčiau tos viriškesnės išvaizdos o ne pereit visiškai i moteriška išvaizda.
  9. Vieninga, bet pasimetusi.
  10. kaip ir neturiu