Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje
Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?
palaikau, love is love!
Neturiu
Visuomenėje vis dar pilna daug stereotipų apie LGBTQIA bendruomenę, tačiau, manau, jog žmonės tampa atviresni šiai temai. LGBTQ+ nariai yra labai linksmi ir pozityvūs žmonės, kurie visada pasiruošę priglausti baby gays
Neišskiriu jų kaip išskirtinių, žmogaus seksualinė orientacija man nėra didelis rodiklis.
Neturiu tokios
Jai priklausau, manau, kad Lietuvoje ji yra užgožiama, negerbiama kitų visuomenės grupių.
Tik teigiama. Džiugu, kad mūsų visuomenė juda į priekį tokių organizacijų dėka.
žmonės yra žmonės. Visi vienodi ir visi skirtingi <3
Jei esant su tinkamais žmonėmis, geriausia bendruomenė kokia gali būti.