Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Kuo maziau kontaktuos su ivairiomis IKT priemonemis, tuo labiau bus skatinamas vaikas bendrauti su salia esanciais. O IKT visada spes atsirasti vaiku gyvenime.
jas reikia naudoti kadangi tai yra dalis mūsų realaus gyvenimo
Manau, kad ikimokyklinėse įstaigose neturėtų plačiai būti naudojamos informacinis technologijos. Turėtų pakakti viso to kas šiuo metu yra darželiuose.
IT neišvengiama mūsų gyvenimo dalis, todėl tai galima naudingai panaudoti vaikų ugdymui
Tai visiškai nereikaliga ikimokyklinukams. Vaikai yra imlūs, greitai išmoks naudotis ir vėliau. Vaikai turi lavinti rankutes piešdami, lipdydami, vartyti knygutes. Jei per anksti pasiūlysim IT, visa tai bus nebeįdomu.
Jei jos būtų naudojamos vaiko ugdymui arba kaip pagalbinė priemonė vaikui su negalia ugdymo tikslais (atminties, dėmesio, vaizduotės, IQ ir pan.) pritariu jų naudojimui, nes tai patraukli priemonė įdomiai pateikti informaciją, atlikti užduotis ir pan. Tačiau reikia riboti laiką. Jei vaikas dar papildomai namuose sėdi 2 val., nors prieš tai naudojo šias priemones ikimokyklinėje įstaigoje - nepritariu besaikiam, nekontroliuojamam naudojimui.
Jeigu tai naudojama ugdymo tikslams ir ribotą laiką, manau, nėra blogai.
Viskas turi būti naudojama tikslingai ir sąmoningai. Ugdymui, o ne pedagogų poilsiui.
nemanau kad tokio amžiaus vaikams reikalingi šie daiktai.
Supazindinti su ju naudojimu. Suzinoti galimybes. Ismokti teisingai naudotis. Tai yra ir naudingos informacijos perdavimo budas. Vaizdingas ir smagus budas.