Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Vaikas turi susipažinti su technine ir programine iranga. Turi žinoti, kad šie irengimai skirti ne tik zaidimams,bet lavinimosi tikslams pasiekti. Turi suprasti,kad kompiuteris yra tech.irenginys o ne geriausias draugas.
Informacinės technologijos turi padėti lavinti vaiko individualius ir specialius poreikius.
NZN
Nemanau, jog tai yra butina
IT- neatsiejama nuo 21 amžiaus, technologijos naudojamos visur ir yra puikiai pritaikytos kasdieniniame gyvenime.
xxx
Manau, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai dar per maži naujausioms technologijoms
Planšetės - įvairiems loginiams žaidimams, raidžių, skaiįių mokymuisi
Elektroninės knygos - skaitymo mokymuisi
Vaizdo projektoriai - bet kokios informacijos pažiūrėjimui visiems kartu ir paskui tarkim aptarimui
Technologijų naudojimas neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Technologijos vystosi itin sparčiai, jų galimybės ir pritaikomumas labai platus, todėl manau, kad vaikams svarbu pažinti techniką, technologijas ir mokėti jomis naudotis, žinoma tai turi būti saikingas ir tikslingas vartojimas. Aš manyčiau, kad technologijosnegali atstoti realių pojūčių ir ne visuomet ugdo pagrindinius gebėjimus, tačiau įgijus būtinuosius įgūdžius, jos padeda tobulėti.
Daugiau informacijos ir ji platesnė
reikia taikytis prie naujovių, nes tai padeda sudominti vaikus ir aktyviau įsitraukti į ugdymo procesą.