Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
kokias technologijas, ir kokiais tikslais naudoja.
yra ir kitų būdų kaip ugdyti vaikus ir be kompiuterių ir išmaniųjų
kenkia sveikata tiek fizinei tiek emocinei
dar mazi..prisinaudos didesni
Visos informacinės technologijos skirtos naudojimuisi švietimo tikslais yra geros. Tačiau reikėtų blokuoti žaidimus, kad vaikai naudotų IT tik švietimo tikslais, reikiamos inf-jos rinkimui.
Visi gyvename technologiju pasaulyje, todel manau, beny jau ta ka turime siai dienai vaikas turi pazinti bei moketi tuo naudotis
Visi gyvename technologiju pasaulyje, todel manau, beny jau ta ka turime siai dienai vaikas turi pazinti bei moketi tuo naudotis