Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. ,Jei informacines technologijos padetu vaikui daugiau pazint,i daugiau suzinoti tada nieko prieš.
  2. Daugumai priemonių nepritariu, nes dar spės su jomis susipažinti vyresniame amžiuje. Gal bus mažesnė priklausomybės nuo šių technologijų tikimybė.
  3. -
  4. Jei vaikas ismoks kazka naujo, tai manau, tai tik i nauda.
  5. vaikas turetu susipazindinti ir tikslingai jomis naudotis. susipazinti technologiju galimybemis pvz ne tik zaidimai ir filmukai.
  6. Ačiū
  7. Neturiu
  8. Įdomios programėlės padeda vaikams ugdytis.
  9. -
  10. Mano nuomone vaikai gali susipazinti ir naudotis IT technologijomis,tik aisku,kad tai netaptu pagrindine ju veikla.