Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. Todel, kad vyresnese klasese pakankamai bus informaciniu technologiju. Pasaugokime vaiku akis, sveikata.
  2. praplėstų ugdymo turinį
  3. Manau, kad išvardintos informacinių technologijų priemonės yra neatsiejama vaiko ugdymo dalis.
  4. informacines tecnologijos vaiku ugdymui reikalingos, taciau nereiketu naudoti per daug, pvz. knygas, mano manymu, vaikai turetu skaityti ne elektronines
  5. Kadangi šiuo metu elektronines mokymo priemonės intesyviai tobulėja bei vis labiau interguojamos į vaikų ugdymą, nemanau kad būtų protingą strukdyti jų diegimą. Beabejo pritariu tik tiems atvejams kai naudojama vaikų ugdymui, kad ir žaidimų konsolės (pvz. X Box Kinect ar Nitendo Wii) kurios gali būti naudojamos ir fiziniams aktyvumui palaikyti, kadangi vaikas įtraukiamas į veiklą, o ne į žiūrėjimą.
  6. Didžiausias ikimokyklinių įstaigų privalumas - jose yra daug vaikų. Geriausia būtų visai išjungti internetą ir užverti kompiuterius, ir daugiau liko skirti bendravimui, žaidimams kitaip sakant labiau socializuoti vaikus. Išmokyti juos bendrauti, kartu spresti iškilusias problemas. Nuo mažens kišdami vaikui informacines technologijas nepaliekame erdvės jo kūrybiškui, bendravimui ir t.t. ir t.p. p.s. apie tai nemažai tyrimų jau atlikta.
  7. ikimokyklinio amžiaus vaikai tik mokosi gyvo bendravimo įgudžių, jiems svarbus kuo didesnis fizinis judėjimas, labai svarbu saugoti vaikų akis, laikyseną, svarbu pažinti daiktus ir reiškinius gyvais pavidalais, o ne paveiklėliais kompiuterio ekrane. tuo labiau, dėl tėvų užimtumo dažnai vaikai namuose nekontroliuojamą kiekį laiko JAU praleidžia įnikę į įvairias technologijas
  8. Manau svarbu neatsilikti nuo šiuolaikinių technologijų.
  9. nezinau
  10. Aš už informacinių technologijų naudojimą ikimokyklinėse įstaigose.