Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Nes galima suvalgyt daugiau už tiek pat energijos.
  2. obuolys geriau pažadina organizmą iš miegų, nei kava tai ką jau kalbėti apie pončka ir šiaip yra kur kas sveikiau suvalgyt obuolį, nei pončka.
  3. Obuolys daug sveikesnisss ir turi daugiau vitaminu o poncka riebus...
  4. obuolys turi žymiai daugiau maistingų medžiagų,kurios palaiko bendrą gerą savijautą, sveikatą, daugvitaminų, puikiai tinka atstatyti prarastus vitaminus po sunkios sporto treniruotės, ilgina gyvenimą :)
  5. Nes yra sveikesnis
  6. mažiau kalorijų,daugiau vitaminų ir mūsų organizmui reikalingų medžiagų
  7. Suvalgius "spurgytę" jaučiame pilvo skausmus, jį pūčia ir nemalonu, o suvalgius obuolį jaučiames puikiai
  8. mažiau kalorijų
  9. spurgos juk "blogieji" angliavandeniai, tad suvalgius ją arba dažnai valgant auga jūsų kūno svoris,o obuolis yra vaisius,turintis vitaminų, yra naudingas organizmui, neauga kūno masė nuo obuolių, tai yra sveika.
  10. Taip