Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Abu gerai.
  2. nes obuolius mėgsta visi, ir šeip jie mldc, nes mažina cholesterolio kiekį kraujyje.
  3. nežinau kas yra pončka
  4. Manau, tai akivaizdu
  5. taip
  6. Nes jis ne tik skanus bei užpildo skrandį, jis duoda reikalingų medžiagų
  7. šikna neauga
  8. Sveikiau
  9. sveikas
  10. Nes jame daugiau vitaminu ir maziau kaloriju.