Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. sveikiau, neužkemša skrandžio
  2. pončikas!!!!juozas maryte :D...nes sveikiau aisku.
  3. daugiau vitaminu
  4. labai gera ideja (y)
  5. nes obuolys yra sveikesnis ir duoda daugiau energijos , nei bandele .
  6. Pončką geriau už obuolį
  7. Obuolys n kartų naudingesnis
  8. Turi vitaminų, mažiau kalorijų, cukraus
  9. nes jame daugiau vitaminu ir visokio kitokio gerio. o ponckoje vienintelis geris yra skonis. va taip ;)
  10. Šikna nuo jo neauga