sveikiau, neužkemša skrandžio
pončikas!!!!juozas maryte :D...nes sveikiau aisku.
daugiau vitaminu
labai gera ideja (y)
nes obuolys yra sveikesnis ir duoda daugiau energijos , nei bandele .
Pončką geriau už obuolį
Obuolys n kartų naudingesnis
Turi vitaminų, mažiau kalorijų, cukraus
nes jame daugiau vitaminu ir visokio kitokio gerio. o ponckoje vienintelis geris yra skonis. va taip ;)
Šikna nuo jo neauga