Nes iš obuolio galima gauti vandens kurio laba reikia organizmui, taip pat obuolyje yra mineralų ir vitaminų daugiausiai C, todėl jis yra sveikesnis, o "pončka" sudaro daug riebalų, bei tai nėra sveika, daug riebalų vartojimo gali privesti prie nutukimo ar kitų sunkių ligų
Nes obuoli valgyti sveikiau nes "poncka". Obuolyje yra daugiau vitaminu, jis naudingesnis ir ne toks kaloringas kaip "poncka".
Skaniau
Kas tai yra?
Kad nežinau ar obuolys tikrai geriau :D:D:D. Šiaip gal ir geriau, kainuoja pigiau, sultingesnis, skanūs gan. Bet jūs tai irgi, pasirink ką pirktum. BUTERBODĄ. Rimtai? Jūs sodu bendrijoj gal gyvenat ar jaunystė pasibaigė kokiais 1975?