Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Nes obuolys turi daug vitaminu ir kitu svarbiu medžiagų kuriu neturi "pončka" :)
  2. Obuolys, tai vaisius turintis daug vitaminų ir mūsų organizmui reikalingų medžiagų, o "pončka" vien angliavandeniai ir nieko labai naudingo neturi.
  3. you are wrong, obuolys nėra geriau už pončką, nes pončka is love, pončka is life
  4. Hmm turbut todel kad jame kaloriju maziau ;)
  5. nezinau
  6. pončkas valgysi, celiulitą gramdysi. -2015
  7. nes
  8. Valgydami obuolį gauname 84 g vandens kiekio, kuris būtinas medžiagu apykaitai.
  9. Eat food until you become broccoli ghoul
  10. Žymiai sveikiau! O šiaip ir tas ir tas skanu.