Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. studijuoti ir atlikti darbus laikų
  2. Atlikti darbus laiku
  3. Studijoti
  4. Mokytis
  5. Mokytis
  6. Mokytis
  7. Mokytis
  8. Mokytis
  9. neturėjau , tai net nežinau ka atsakyti
  10. Mokytis