Studentų požiūris į turimą akademinę skolą
Akademinė skola – pakartotinai per nustatytą laikotarpį neišlaikytas egzaminas (neapgintas savarankiškas darbas (projektas)), pasinaudojus galimybe vieną kartą nemokamai jį perlaikyti (apginti).
Jūsų lytis ?
Jūsų amžius ?
Jūsų mokymosi įstaiga ?
Jūsų studijų tipas ?
Jus studijuojate valstybės finansuojamoje/nefinansuojamoje vietoje ?
Kelintame kurse Jūs šiuo metu studijuojate ?
Jus turite/turėjote akademinių skolų ?
Ar turimos akademinės skolos skatina studentą mokytis ar atvirkščiai atmeta norą studijuoti ?
Jūsų nuomone, dėl kokios priežasties studentas gali gauti akademinę skolą ?
Kiek laiko Jums užtrunka/užtrukdavo likviduoti akademinę skolą ?
Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?
- Įdėti daugiau pastangų
- Nežinau
- Mažiu apkrauti darbų
- Neprisiskolinti ir neūliavoti kiekvieną vakarą
- Nesimokyti Lietuvoje.
- Stengtis mokytis, turėti motyvacijos
- Išmokti mokantis atsiriboti nuo asmeniniu problemu
- mokytis
- Planuoti laiką
- Konsultuotis su dėstytojais kol padeda