Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Akademinė skola – pakartotinai per nustatytą laikotarpį neišlaikytas egzaminas (neapgintas savarankiškas darbas (projektas)), pasinaudojus galimybe vieną kartą nemokamai jį perlaikyti (apginti).

Jūsų lytis ?

Jūsų amžius ?

Jūsų mokymosi įstaiga ?

Jūsų studijų tipas ?

Jus studijuojate valstybės finansuojamoje/nefinansuojamoje vietoje ?

Kelintame kurse Jūs šiuo metu studijuojate ?

Jus turite/turėjote akademinių skolų ?

Ar turimos akademinės skolos skatina studentą mokytis ar atvirkščiai atmeta norą studijuoti ?

Jūsų nuomone, dėl kokios priežasties studentas gali gauti akademinę skolą ?

Kiek laiko Jums užtrunka/užtrukdavo likviduoti akademinę skolą ?

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. Įdėti daugiau pastangų
  2. Nežinau
  3. Mažiu apkrauti darbų
  4. Neprisiskolinti ir neūliavoti kiekvieną vakarą
  5. Nesimokyti Lietuvoje.
  6. Stengtis mokytis, turėti motyvacijos
  7. Išmokti mokantis atsiriboti nuo asmeniniu problemu
  8. mokytis
  9. Planuoti laiką
  10. Konsultuotis su dėstytojais kol padeda
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą