Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. studijuoti ir atlikti darbus laikų
  2. aš atlikineju viska laiku , todel apie skolas nieko nežinau :)
  3. Atlikti darbus laiku
  4. Studijuoti
  5. studijuoti ir atlikti darbus laikų
  6. Atlikti darbus laiku
  7. Studijuoti
  8. Atlikti darbus laiku
  9. pasistengti atlikti viska laiku
  10. Atlikti darbus laiku