Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. studentui reiketu pasistengti mokintis gerai, laiku atlikti darbus.
  2. neturiu akademiniu skolu
  3. studijuoti , stengtis atlikti darbus kokybiskai ir laiku. Skola yra blogis
  4. Atlikineti viska laiku
  5. turiu pinygu , galiu skolas likvyduoti, esu ramus $$$
  6. Atlikti laiku
  7. Mano nuomone didelis paskatinimas pažiūriui į mokslą yra tai, jog tu jau esi ten apie ką galbūt svajojai nuo vaikystės. Per daug darbo ir pastangų įdėjai į tą vietą kurioje dabar esi, todėl viską mesti ar nesimokyti ir turėti skolų be rimtų priežasčių tiesiog būtų absurdiškiausias kada nors padarytas sprendimas.
  8. studijuoti ir atlikti darbus laikų
  9. Atlikti darbus laiku
  10. Pasistengti atlikti viska laiku