Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. 1. Netingėti mokytis 2. Jeigu sudėtingas modulis, daugiau laiko jam skirti (eiti į papildomas konsultacijas pas dėstytoją ar tutorių, skaityti literatūrą, susirasti studentų, kurie supranta modulį)
  2. Anksčiau pradėti mokytis atsiskaitymams
  3. nekurt nesąmoningų apklausų
  4. Nesamoninga apklausa. Skola studentas gali gauti ir del sunkios padeties seimoje, del sveikatos (tiek fiziniu tiek psichologiniu problemu). Netinka atsakymas, kad daugiau mokytis, nes problema nebutinai yra tame
  5. Daugiau motyvacijos
  6. Dirbti
  7. Stengtis mokytis/daryti darbus ne paskutinę dieną prieš atsiskaitymą bei suprasti informaciją, kurią reikia išmokti.
  8. Planuoti laiką
  9. Pradedant savarankiška gyvenimas su skolom nera ideliauses variantas
  10. Mokitis