Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. nenoriu
  2. Manau, kad tai kenksminga odai.
  3. Sendina oda
  4. Nemanau, kad sveika, be to ir amžius.
  5. Manau soliariumas laiko gaišinimas ir pinigų traukimas
  6. Nes manau kad daro bloga poveiki
  7. Esu buvusi labai seniai tik po 3 min. Man išberdavo odą, todėl daugiau nesilankau.
  8. Manau, kad ultravioletiniai spinduliai kenkia odai
  9. Nėra butinybės
  10. Mano nuomonė kad soliariumas nėra sveika odai