Todėl, kad kenkia odai,atsiranda rizika susirgti piktybiniais navikais.
Tiesiog taip nesilankau-nemegstu
Nemanau, kad man tai reikalinga
Bijau susirgti pavojinga liga,t.y vezys
Dirbtinis deginimasis ne man. Vien minusai, oda tragiška, įdegis nenatūralus, didesnė galimybė susirgti odos ligom
Mama neleidžia
Man labiau patinka turėti savo odą nei įdegta.
Nes manau, kad neverta leisti tam pinigų.
Manau tai kenkia sveikatai
Dėl kenksmingų spindulių.