Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Vertinu natūraų įdegį
  2. Nematau reikalo, arba jeigu nueinu tai būni keli kartai per kelis metus.
  3. Dėl sveikatos problemų.
  4. Anksčiau lankiausi, šiuo metu užtenka saulės lauke 🙂
  5. Vasaros metų užtenka saulės, žiema kartais galima, bet man tai nėra būtina))
  6. nes labiau patinka degintis sauleje
  7. Esu per jauna
  8. Tai kenkia sveikatai, atsiranda rizika susirgti odos veziu
  9. Jaučiuose tam per jauna, užtenka ir saulės suteikto įdegio.
  10. Nebuvo laiko ir galimybių išbandyt. Karantinas