Vertinu natūraų įdegį
Nematau reikalo, arba jeigu nueinu tai būni keli kartai per kelis metus.
Dėl sveikatos problemų.
Anksčiau lankiausi, šiuo metu užtenka saulės lauke 🙂
Vasaros metų užtenka saulės, žiema kartais galima, bet man tai nėra būtina))
nes labiau patinka degintis sauleje
Esu per jauna
Tai kenkia sveikatai, atsiranda rizika susirgti odos veziu
Jaučiuose tam per jauna, užtenka ir saulės suteikto įdegio.
Nebuvo laiko ir galimybių išbandyt. Karantinas