Tai kenkia odai.
Nesilankau nes sausina ir sendina odą.
Odai ne pats geriausias dalykas.
Nes gaila pinigu ant tokiu dalyku
Nesilankau 2 metai,nes supratau kokį žalingą poveikį soliariumas daro odai,ypač kai tau apie 50 metų
Manau, kad odai tai ne į sveikatą.
Nematau prasmės.
Esu įsitikinusi kad tai kenksminga
Jaučiuosi tam per jauna.
Brangu, laiko neturiu.