Nėra sveika. Stengiuosi gauti natūralių uv spindulių dienos metu
Lengvai įdegu saulėje
Bijau uždarų vietų ir turiu labai dirglią, pažeidžiančią odą.
Turiu apgamų, bijau kad tai sukeltų sveikatos problemų.
Turiu daug apgamų
Neturiu poreikio
Manau, kad kenksmingi ultravioletiniai spinduliai. Beto esu sviesiaode.
Nėra poreikio
Teko lankytis keletą kartų ir po to “pasigavau” odos ligą. Nuo to karto atsisakiau soliariumų.
Nedomina tokie dalykai