nenoriu
Manau, kad tai kenksminga odai.
Sendina oda
Nemanau, kad sveika, be to ir amžius.
Manau soliariumas laiko gaišinimas ir pinigų traukimas
Nes manau kad daro bloga poveiki
Esu buvusi labai seniai tik po 3 min. Man išberdavo odą, todėl daugiau nesilankau.
Manau, kad ultravioletiniai spinduliai kenkia odai
Nėra butinybės
Mano nuomonė kad soliariumas nėra sveika odai