Esu patenkina savo oda, taip pat vengiu saulės daromos žalos.
Nesilankau, nes UV labai žymiai padidina riziką susirgti odos vėžiu, melanoma.
Turiu tamsų įdegį nuo gimimo, saulėje greit įdegu.
Nerandu tam laiko
Vengiu, nrs žinau puikiai jo žalingą poveikį
Nėra poreikio
Aisku gal kazkiek ir del amziaus 😉 Manau tai nera blogas dalykas, bet nereikia tuo piktnaudziauti
Manau kad tai man nereikalinga, o gal netgi kenksminga.
Mėgstu natūralumą.
Nebuvo progos