Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Esu patenkina savo oda, taip pat vengiu saulės daromos žalos.
  2. Nesilankau, nes UV labai žymiai padidina riziką susirgti odos vėžiu, melanoma.
  3. Turiu tamsų įdegį nuo gimimo, saulėje greit įdegu.
  4. Nerandu tam laiko
  5. Vengiu, nrs žinau puikiai jo žalingą poveikį
  6. Nėra poreikio
  7. Aisku gal kazkiek ir del amziaus 😉 Manau tai nera blogas dalykas, bet nereikia tuo piktnaudziauti
  8. Manau kad tai man nereikalinga, o gal netgi kenksminga.
  9. Mėgstu natūralumą.
  10. Nebuvo progos