Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nemanau reikalinga
  2. Dėl sveikatos problemų
  3. Nesilankau Nes neturiu poreikio. Be to galvoju kad tai kenksminga ir tie spinduliai padidina vėžio tikimybę
  4. Pakanka saulės
  5. Manau, kad tai kenkia odai.
  6. Kazkaip neturiu poreikio
  7. Tai nėra sveika nei odai, nei visam organizmui.
  8. Nes idegis nebuna ryskus ir jokios naudos
  9. Poreikio nėra.
  10. Nematau prasmės