Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Kam man jo
  2. Paprasčiausiai nedrįstu
  3. Nes manau kad tai kenkia odai
  4. Per jauna lankytis jame
  5. Dėl galimo neigiamo poveikio odai.
  6. Nes uždraudė gydytojai dėl turimų depigmentuotų dėmių
  7. Asmeniškai nereikalinga procedūra
  8. Labai išsausėja oda, įdegis nėra natūralus ir nėra sveikas.
  9. Nemanau, kad man reikia
  10. Nes turiu apgamų