4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Kam man jo
- Paprasčiausiai nedrįstu
- Nes manau kad tai kenkia odai
- Per jauna lankytis jame
- Dėl galimo neigiamo poveikio odai.
- Nes uždraudė gydytojai dėl turimų depigmentuotų dėmių
- Asmeniškai nereikalinga procedūra
- Labai išsausėja oda, įdegis nėra natūralus ir nėra sveikas.
- Nemanau, kad man reikia
- Nes turiu apgamų